20.6.2024 7:10

Přání k 18. narozeninám

Přání k 18. narozeninám pro muže a ženu ke stažení zdarma. Přání k 18 narozeninám pro holku text. Přání k 18 narozeninám pro kluka text Vtipné přání k osmnáctinám. Originální přání k 18 narozeninám. Úžasné přání k 18 narozeninám. Citáty k 18 narozeninám.
1 2 Další stránka

Hele, dneska máš narozky! Dokonce je ti 18! Tak všechno nejlepší!

Když slaví člověk 18. narozeniny, existuje jedno jediné pravidlo, kterým je třeba se řídit. To pravidlo říká, že žádná pravidla nejsou. Měj krásné narozeniny.

To nejlepší v životě začne přicházet teprve, když se staneš dospělým. Přeji ti všechno nejlepší k tvým osmnáctým narozeninám.

Všichni víme, že jsi skvělá. Víme to už 18 let, tak ti přeju všechno nej!

Čekal jsi na to osmnáct let a teď je to tady. Však víš, o čem mluvím. Vítej mezi dospělými a měj krásné narozky.

Osmnáct let bezstarostnosti právě skončilo. Uvidíš, že ti to bude jednou chybět. Všechno nejlepší k narozeninám ti přeje…

Není ti 18, ale 5 + 6 + 7. Přeji to jen to nejlepší k tvým dnešním narozeninám.

Gratuluji, právě jsi úspěšně dokončil 18% svého života.

Osmnácté narozeniny. Žádné rčení to nevystihuje lépe než „Mnoho povyku pro nic“. Všechno nejlepší k osmnáctým narozeninám!

Dnes je ti osmnáct let a chovej se ale slušně, přeci jen už jsi dospělý a měl by ses podle toho chovat. Všechno nejlepší k osmnáckám.

Je ti 18, což znamená zodpovědnost. Tak to nepodělej. Měj krásné 18tiny.

Odteď už se budeš muset prát o své místo na slunci s dospělými, a to je docela makačka. Vítej mezi dospělými a užívej si to. Nepřeháněj to ale!

Když je ti 15, je to vážně fajn. Když je ti 18, je to fakt super. Pak už ale stárnout nechceš. Všechno nejlepší k narozeninám.

Dneska si se stal dospělým, což znamená, že se můžeš přestat chovat jako nezodpovědné dítě a můžeš se začít chovat, jako nezodpovědný dospělý.

Posílám přáníčko, ty moje krásná žabičko. Měj krásné 18tiny.

1 2 Další stránka